Haşama Modelleri

Haşama Modelleri

 

Tesettür giyimin mayosu olarak adlandırılan haşama modelleri birbirinden renkli tasarımlar ile göz alıyor. Kadınların vücut hatlarını belli etmeyen ve denizden çıktıkları anda bile vücutlarına yapışmayan bu modeller birçok kadının büyük kurtarıcı oluyor.

 

Üstelik yeni tip haşama modelleri çok çabuk kuruyor. Denizden çıktıktan birkaç dakika sonra bile kupkuru bir hale geri döneceksiniz. Güneş geçiren kumaşları ile sizlerde güneşlenecek ve denizin tadını çıkaracaksınız.

hasema fiyatlari hasema modelleri

Haşama modellerini isterseniz bir renk ister desenli olarak alabilirsiniz. Beyaz renkleri dahi içlerinizi göstermeyecek ve sizlerde doya doya denizin, kumun ve tatilin keyfini çıkaracaksınız. Artık denizlerden mahzun kalmayın ve uzaklardan izleyen kişi olmayın. Kendinize alacağını haşama modelleri ile sizlerde kendi keyfinize bakın.

 

ihsanone

Merhaba tesettür giyimi yaşam tarzı kabul eden bayanlar; 1-sitemizde tesettür firmalarının pardesü,eşarp,kap,ferace,elbise modellerini bulabileceğiniz gibi bayanların giyim aksesuarlarını çanta ayakkabı ve takı modellerini de bulabilirsiniz. 2-tesettür giyim indirimli modellerini ve pardesü,eşarp kap gibi giyim modelerinin fiyatlarını da bulabilirsiniz. 3- Ayrıca tesettür giyimin yeni sezon modellerini katalog modellerini yani yeni koleksiyonlarını da sitemizden inceleyebilirsiniz 4- kayra zühre,alvina,setrms,aker,armine tekbir giyimin yeni sezon pardesü modellerini,abiye ve ferace modellerini inceyelebilrsiniz

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir